Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-01-2008, 22:41   #33
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Amanda rzuciła okiem na bliznę ale nie skomentowała niczego. Doceniła ten wymuszony gest, jakim zareagował. W końcu mógł sobie pomyśleć co tylko chciał. A niekoniecznie mogło to odpowiadać prawdzie.

- Sierżant... Hmmm... - Przesunęła czapkę na tył głowy i uśmiechnęła się łobuzersko.- Dobry stopień. Byłam pięć razy.

Korzystając z dobrego wychowania pierwsza wyszła przez drzwi. Jednak gdy tylko zeszła z trapu poczekała aż ich ramiona się zrównają. Nie znosiła przepisu, że niżsi stopniem muszą chodzić pół kroku za oficerami.

- Zastanawia mnie, czy mają tu piwo.- Ni to zapytała ni stwierdziła idąc obok sierżanta.- U nas w kantynie dobrego nie dostaniesz. Tylko wódka lub pomyje szumnie nazywane piwem.- Skrzywiła się robiąc śmieszną minę.- A z tego co wiem nic tak nie zbliża ludzi jak mały głębszy przed misją.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline