Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2008, 12:05   #273
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ano szkoda Grey, bo wraz z Twoim odejście wygaśnie nam jedna nitka fabularna, ale cóż - Twój wybór.

Powoli krystalizuje nam się stała ekipa, która gra (choć oczywiście ciągle ktoś może dołączyć).
Tak jak obiecałam, w następnym tygodniu zrobię rozeznanie: kto w grze wciąż bierze udział, a kto nie i... niestety spodziewam się lawiny NPCów. Uważam jednak, że dwa tygodnie (a teraz w przypadku przerwy świątecznej będzie to nawet okres dłuższy) to właściwa granica (na którą zresztą wszyscy się zgodzili).
Mówi się trudno, gra się dalej, a z małym zespołem więcej jednak da się zrobić.
[reklama] Chociaż wciąż zapraszamy serdecznie Nowych!!![/reklama]

W związku z sytuacją wpadł mi do głowy taki pomysł:
Co powiedziecie, żeby w ramach ucieczki od masy NPCów, wysłać tych „grających” bohaterów w inny świat?
Świat duchów (Umbrę), albo świat umysłu jakiegoś potężnego wampira (Przedpotopowca)... Oczywiście wszystko by tu było wytłumaczone, jak to się stało – w razie czego biorę taki opis na swoje barki.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline