Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2008, 12:18   #274
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Cytat:
W związku z sytuacją wpadł mi do głowy taki pomysł:
Co powiedziecie, żeby w ramach ucieczki od masy NPCów, wysłać tych „grających” bohaterów w inny świat?
Świat duchów (Umbrę), albo świat umysłu jakiegoś potężnego wampira (Przedpotopowca)... Oczywiście wszystko by tu było wytłumaczone, jak to się stało – w razie czego biorę taki opis na swoje barki.
Według mnie jest to dobry pomysł i jak najbardziej go popieram, bo co za dużo npców to nie zdrowo a w końcu chodzi o interakcje między jeszcze aktywnymi graczami.

Jednak co do samego przeniesienia do innego świata to jestem w tym totalnie zielony i byłoby wręcz wskazane żeby to Mira właśnie wymyśliła jak pozbyć się zbędnych npców. - to samo w sobie mogłoby stworzyć wiele nowych możliwości w końcu zniknięcie tak wpływowej osoby jak arcybiskup Świnka, nie mogłoby się obejść bez sporego zamieszania.
 
mataichi jest offline