Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2008, 11:48   #3
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Witam mości panie! Nazywam się Sven Karlsson i jak już pewnie zauważyłeś nie jestem stąd. Miło spotkać kolejną zbłąkaną duszyczkę w tych stronach.
- Powiedział Sven swoim potężnym głosem. Po czym usiadł do stolika. Zajrzał do sakwy mówiąc:
Karczmarzu jeszcze jedno piwo proszę! No spróbujcie trunku chłopcy. Bardzo dobre jak na te zawszone imperialne browary. Godojcie no mi co was tu sprowadza? Ja jestem w trakcie podróży w... Ekhm... Interesach do Middenheim, a wy?
- Spoglądając na zamyśloną twarz Blueberrego dopowiedział -
Coś taki przestraszony kamracie jakbyś jaką strzygę zobaczył alebo coś jeszcze gorszego? Owszem dziwnie tu trochę, ale no cóż. Innego wyjścia niż posiedzieć tutaj i poczekać chyba nie ma.
po tych słowach wyjrzał z zatłoczonej karczmy przez okno. Potem tylko siedział czekając na piwo i jeżeli ktoś opowiadał coś o sobie to przysłuchiwał się opowieściom.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 05-01-2008 o 12:20.
Bulny jest offline