Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2008, 16:42   #27
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł. W końcu postać z profesją podstawową to postać która żyła sobie normalnie, a pewnego dnia zdecydowała się (lub coś za nią zdecydowało) że jej życie nie musi być takie nudne (tak to przyjmuję). Poza tym jeśli ktoś chce grać skrytobójcą to najlepszym pomysłem jest rozpoczęcie od Oprycha lub Rzezimieszka, który specjalizuje się właśnie w zleceniach cichych. Z resztą nic też nie szkodzi na przeszkodzie żeby pokierować postacią skrytobójcy - wszystko zależy od MG.

Czy jest za słaba? Ciężko mi powiedzieć, bo nie grałem a ni nie prowadziłem jej, ale bonusy do cech są nienajgorsze.. Ma 3 ataki, czym niewiele profesji może się poszczycić, wyższy bonus do WW mają tylko fechmistrz, Mistrz zakonny, łowca czarownic, Oficer, szampierz i zabójca demonów - raczej wypasione profesje. Ale z drugiej strony gdyby taki cichy zabójca miał się pojedynkować z takim zabójcą demonów lub oficerem to raczej mało osób by postawiło na skrytobójcę..

Poza tam jak dla mnie skrytobójstwo to coś co wymaga bardziej umiejętności kojarzenia, kombinowania, zręczności i finezji niż siły i wytrzymałości. Więc z tego co cytujecie, to dobrze że skrytobójca nie jest już takim Ninja. Ekspertem od walki w każdej dziedzinie jest w II edycji Fechmistrz z tego co widzę.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem