Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2008, 18:36   #33
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Albrecht ze zgrozą przypomniał sobie informacje dotyczące Trzewi. Mimo iż większość była tylko plotkami to mieli wielkie szczęscie, że ten assassin ich uwolnił. Zainteresowała go to nowe zlecenie. To jest zadanie dla prawdziwego detektywa. A przy okazji można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Znajdzie informację na temat bestii i złodzieja. Po uwolnieniu potarł swoje nadgarstki i powiedział do ich wybawiciela:
- Wydaje mi się że twoj zawód zabrania ci mówienia za dużo. Czytałem trochę o was. Stawiasz nas zatem w prostej sytuacji. Albo się zgodzimy albo nas zabijesz zgadza sie? Zresztą nie ważne. Chętnie ci pomogę, ale najpierw muszę znaleźć moje rzeczy. Bez nich ani rusz.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline