Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 14:15   #30
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Ja nie widzę problemu. W II ed. Skrytobójca jest właśnie tym czym ma być. Nie ma w tej profesji duży różnic może poza tym że ta profesja przestała być jakimś ninja. Mistrzami walki bezpośredniej otwartej są fechmistrzowie, a trochę mniejszymi ekspertami inne też żadkie profesje. Skrytobójca sobie świetnie poradzi jeśli ma kogoś zlikwidować, jednak twarzą w twarz to leży. I chyba o to chodzi?

Co zaś do mordercy to ja ogólnie jestem sceptykiem nowych profesji. Większość z nich jest mocno spokrewniona z obecnymi lub stanowi obecną profesje + dodatkowa otoczka klimatu. Mordercę to ja mogę mieć w każdej profesji ewentualnie pozwolić mu wkupić 1 lub 2 dodatkowe umiejętności. Po co na silę komplikować sprawę.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem