Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2008, 19:43   #34
TTjk
 
Reputacja: 1 TTjk nie jest za bardzo znany
Samuel otaksował wzrokiem Amandę gdy ta wychodziła przed nim. Wreszcie miał okazję by przyjrzeć się uważnie. Jak każdy facet nie przepuścił okazji. Chwilę później szli już obok siebie. Sierżant rozglądał się tu i tam. Amanda odezwała się do niego i wtedy spojrzał w jej stronę.

- Zastanawia mnie, czy mają tu piwo. U nas w kantynie dobrego nie dostaniesz...

Samuelowi zaczęło po głowie krążyć rożne myśli. Pani podporucznik już wcześniej zrobiła na nim dobre wrażenie. Podczas rozmowy umocniła go w tym przekonaniu jeszcze bardziej. Do tego Paxtonowi spodobał się łobuzerski uśmiech i usposobienie pani podporucznik.

...Tylko wódka lub pomyje szumnie nazywane piwem...

#Przypominasz mi Anne...# - z kłębów myśli nagle wyłoniła się ta jedna wyraźnie. Natychmiast skrzywił się trochę z powodu nie miłych wspomnień. Odgonił złe myśli i przywołał poprzedni wyraz twarzy.Skupił się bardziej na wypowiedzi Amandy.

...A z tego co wiem nic tak nie zbliża ludzi jak mały głębszy przed misją.


- No cóż pani porucznik... - odwrócił na chwilę wzrok - Armia nigdy nie rozpieszczała żołnierzy ale z tego co wiem flota gwiezdna ma niezłe zaopatrzenie. Chłopaki są daleko od domu, służba jest dosyć nudna więc robią się drażliwi. A gdzie jeśli nie w kantynie mogą sobie poprawić humor... - roześmiał się przy tym. - A kilka głębszych przed misją rzeczywiście pomaga się poznać. Łatwiej się gada nad piwem ale widzę, że tylko my pani podporucznik skorzystaliśmy z tego miłego sposobu nawiązania znajomości. - Spojrzał na nią trochę podejrzliwie.
 
TTjk jest offline