Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2008, 21:35   #23
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Ghared

Do gospody wszedł mężczyzna wyglądający na niewiele ponad dwadzieścia lat. Jego włosy w kolorze słomy opadały mu na oczy sprawiając, że musiał je co chwila odgarniać. Jego policzek zdobiła również niezbyt zachęcająco wyglądająca blizna. Był ubrany w skórzany strój, na ramiona miał narzuconą owczą skórę. W ręku ściskał kij, a na plecach przewieszony miał długi łuk.


Ghared spojrzał na dwóch ludzi, których poznał zeszłego wieczora. Niestety od rozmowy z nimi oderwały go bardzo ważne sprawy. Musiał znaleźć sobie jakieś miejsce do mieszkania, po tym jak stracił swój dom. Szukał jednak bezskutecznie. Po nocy przespanej u znajomego przyszedł rano, aby coś zjeść.

-Gospodarzu, proszę o śniadanie. - poprosił dosiadając się do siedzących przy stoliku mężczyzn. Z tego co pamiętał jeden z nich nazywał się Sven, a drugi z nich chyba Gramit lub coś podobnego. Odezwał się :


Przepraszam za moją niespodziewaną ucieczkę. Wypadło mi coś naprawdę ważnego. Jestem Ghared, pochodzę z tych stron i znam okoliczne tereny. Dobrze strzelam z łuku, znam się na tropieniu i umiem dobrze polować. Co się wydarzyło wczoraj, gdy mnie nie było ?


<Jeżeli Sven i Garmit odpowiedzieli: >


Hmm.. Nie było mnie w tych stronach od kilku dni i najwyraźniej coś się tu musiało zdarzyć. Proponuję porozmawiać z karczmarzem i kilkoma innymi osobami co się tutaj dzieje.

Gdy gospodarz przyniósł posiłek Ghared zapłacił i zagadnął go :

Przepraszam gospodarzu. Chcielibyśmy się dowiedzieć co tu się ostatnio dzieje w tych stronach. Co to za wilkołaki, co rozszarpują porządnych ludzi ? Nigdy nie widziałem w okolicy takich stworzeń, a mieszkałem niedaleko stąd.
 

Ostatnio edytowane przez maciek.bz : 09-01-2008 o 16:17.
maciek.bz jest offline