Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2008, 22:37   #24
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
Nors przeciągnął się zaspany patrząc na człowieka i powiedział:
- Ach witam Cię Gharedzie z powrotem. Widzę że dziś masz więcej do powiedzenia aniżeli wczoraj. Już myślałem żeś jaki nieśmiały czy co na świecie że nie chcesz się odezwać. Mieszkasz tutaj, tak?
Potem pomyślał jeszcze przez chwilę dopowiadając:
- Mówisz że myśliwym jesteś. To się bardzo dobrze składa. Nie widziałeś czasem w pobliżu jakiegoś dorodnego niedźwiedzia co by z wyglądu Ymira przypominał, bo mi tu karczmarz ciemnotę wciska że niby wasze miśki to wielkości normalnie smoków są... -

Myśl przerwał mu nadchodzący właściciel.
- O wilku mowa. - Powiedział człowiek z północy szeptem. - Jak tam spędziliście noc karczmarzu, bo ja nie narzekam. a ta wasza herbatka wyśmienita jest. - Potem przysłuchiwał się rozmowie człowieka z Gharedem, lecz gdy tylko tropiciel zadał pytanie wtrącił swoje trzy srebrniki.
- A może powiedziałbyś mi panie skąd masz ten śliczny wisiorek co to go wczoraj na twojej szyi widziałem? Ten taki z czaszką. Gdzie można taki dostać, bo bardzo mi się przypodobał?

Przy okazji rozmowy Sven łapczywie konsumował śniadanie zamówione poprzedniego wieczora, dalej wyglądając przez okno. Po skonsumowanym posiłku wyszedł na dwór odetchnąć świeżym powietrzem i przejść się po Blausdorfie. A nuż spotka po drodze coś ciekawego. Przy okazji mijania jakiegoś przechodnia dopytuje:
- Witam mości panie. Słyszałem jakieś dziwne rzeczy mają tu miejsce. Mógłbyś powiedzieć mi coś o ludziach rozszarpanych w lesie? Ludzie mówią że to wilkołaki, ale ja w to jakoś nie wierzę. Może macie tutaj agresywne niedźwiedzie w lesie alebo wilki? A nuż znasz panie kogoś kto jest mi w stanie powiedzieć o tym coś więcej poza plecącym bajki karczmarzem?
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 08-01-2008 o 22:48.
Bulny jest offline