Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2008, 20:30   #28
Bulny
 
Bulny's Avatar
 
Reputacja: 1 Bulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputacjęBulny ma wspaniałą reputację
[czytanie ze zrozumieniem się kłania ]

- Jakim chłopakiem? - Powiedział Sven unosząc badawczo brew.
- Przecież nikogo poza nami tu nie ma. - Dodał uśmiechając się. - Karczma jest zupełnie pusta - Rozejrzał się po sali, nie widząc żywego ducha, poza karczmarzem.

Potem, gdy Ghared nawiązał konwersację z karczmarzem. niemal krzyknął do wszystkich:
- No chodźta ludzie na dwór co by przewietrzyć łby żeby się lepiej myślało, bo widzę że niektórzy jeszcze zaspani trochę. - Po czym dobył ubrania. Przyodział je i założył broń, a następnie wyszedł na dwór się przejść. Wziął głęboki wdech mroźnego powietrza, po czym wypuścił go z wzdychnięciem. Tutejsza pogoda bardzo przypominała mu jego rodzimy strony do których ma ogromną ochotę teraz wrócić. Po chwili zadumy rozciągnął kości i zaczął spacerować po wsi.

Przy okazji mijania jakiegoś przechodnia nawiązał konwersację:
- Witam mości panie. Słyszałem jakieś dziwne rzeczy mają tu miejsce. Mógłbyś powiedzieć mi coś o ludziach rozszarpanych w lesie? Ludzie mówią że to wilkołaki, ale ja w to jakoś nie wierzę. Może macie tutaj agresywne niedźwiedzie w lesie alebo wilki? A nuż znasz panie kogoś kto jest mi w stanie powiedzieć o tym coś więcej poza plecącym bajki karczmarzem? Aaa... I nie wiesz może... Wczoraj w karczmie był młody chłopak. Jakiś skald początkujący. Nie wiesz czasem gdzie mogę go znaleźć? Podobno jakieś bestyje zabiły mu ojca.
 
__________________
"Gdy Ci obcych ludzi trzech mówi że jesteś pijany to idź spać" - Stare żydowskie przysłowie ;)

Ostatnio edytowane przez Bulny : 09-01-2008 o 20:33.
Bulny jest offline