Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2008, 21:09   #6
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
Lain (Serial Experiment Lain) - nie oglądałem, więc się nie wypowiem. Jeśli chodzi o cyberpunk, to ja bym raczej ocenił to jako postapokalipsę (podróż do Moskwy to wyprawa przez lodowe pustkowie, gdzie tylko nieliczni przetrwali).
Zakręcone jest i to bardzo, do samego końca. Miałem już to uczucie na początku przedostatniego odcinka, że znam już wszystko i została jeszcze tylko finałowa bitwa (chyba tylko komediowe anime nie mają tego motywu). Natomiast twórcy zmienili moje mniemanie wraz z przybyciem Re-l do komnaty założyciela (oj dziewucha ma nosa).

Co do dłużyzn to zależy jak na to spojrzysz... może ujmę to tak. Oglądałeś Final Fantasy Unlimited (Anime o FF)? Jeśli twoja odpowiedź brzmi nie, to może fragmentami się przydłużać. Jednak gdy oglądałeś FFU
(do końca) i przypomnisz sobie motyw z Ocean Labirynth, to nie odczujesz żadnej dłużyzny.
 
grabi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem