Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2008, 15:41   #28
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Joachim spojrzał chłodno na dowódcę oddziału. Przez moment mierzył go wzrokiem po czym wzruszył ramionami i odezwał się.

-Nam zajedno czy pojedziemy sami czy też w towarzystwie wojska. W sumie to z wami nawet lepiej bo i bezpieczniej. A co do kompetencji, to nie oceniajcie panie ludzi po wyglądzie. Ale zostawmy to w spokoju, nie mamy zamiaru z wami walczyć, toteż nie ma jak naszych umiejętności sprawdzić. A swoją drogą wspominaliście panie o jakimś zbiegu. Moglibyście może pokrótce nam go opisać? Niebezpieczny to typ? Wolę zawczasu wiedzieć kogo się wystrzegać, by nie wpakować się w kłopoty.-

Zwadźca podrapał się spokojnie w kark i rozejrzał się po okolicy.

A Wolfganga jak nie była tak nie ma. Coś mi tu śmierdzi. Niemożliwe jest, żeby nie słyszeli jak krzyczał. Coś mi tu nie pasuje, tylko jeszcze nie wiem co. Wygląda na to, że nasi kawalerzyści coś ukrywają.

Powoli przysunął do siebie miecz i pistolety, tak by mieć do niech swobodny dostęp.

Ostrożności nigdy za wiele. Diabli wiedzą, jakie mają zamiary. Maja mundury armii ale mało to dezerterów się zdarza? Trzeba grać głupiego i czekać. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline