Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2008, 21:54   #34
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Joachim chłodno spojrzał na Rustunga, nawet nie ruszywszy dłonią.

-Nie ma co się spieszyć już mówiłem. Przypominam ci panie, że to co jest na wozie jest do wglądu jedynie dla samego Helsehera. I nie możemy pozwolić byście zaglądali do środka. Co tam jest my sami nie wiemy, to nie nasza sprawa. A i wam nie radzę grzebać w rzeczach maga. Mają paskudny zwyczaj rozliczania się z każdym kto wchodzi im w drogę.- zwadźca potarł blizną zdobiącą jego lewy policzek -Taak... paskudny zwyczaj. Ale jedno trzeba im przyznać, są w tym cholernie dobrzy.Zresztą tak jak mówił mój kompan wozem do tej pory powoził kto inny. Poszedł sprawdzić, co było źródłem tego wybuchu i czekaliśmy na niego, kiedy spotkaliśmy was. Nie ma co się gorączkować, nic nie ukrywamy. Swoją drogą diabli wiedzą co się kryje w tych beczkach, ja nie ryzykowałbym otwierania ich od tak. Mało to się słyszało o eksperymentach magów? Lepiej zostawić to tak jak jest i dowieźć spokojnie do adresata zgodnie z planem.-
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 11-01-2008 o 21:56.
John5 jest offline