Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2008, 23:00   #40
Scarlet
 
Reputacja: 1 Scarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemu


Hm... Coś mi w nich nie pasuje...Za bardzo chcą wepchnąć łapska do tych ładunków...I ta otaczając ich aura....


W czasie, gdy toczyła się rozmowa pomiędzy żołnierzami a towarzyszami, Calien skupiła wszystkie swe zmysły, aby dostrzec prawdziwą istotę tej sprawy.
Obraz, który ujrzała sprowadził na jej twarz strach.
Jechała tuż obok wozu.

-Ciekawa jestem co z Wolfgangiem. Niepokoi mnie bardzo, że jeszcze do nas nie dołączył. Mówiłam wam Joachimie i Feliksie, iż te lasy są bardzo niebezpieczne i czai się w nich iluzja i tajemnica, a czające się w nich monstra uwielbiają maskaradę.

Calien szczególnym akcentem podkreśliła ostatnią wypowiedz. Spojrzała na sierżanta, który powoził obok Feliksa. Uśmiechnęła się delikatnie i spojrzała przed siebie.
 
__________________
Didn't you read the tale Where happily ever after was to kiss a frog? Don't you know this tale In which all I ever wanted I'll never have For who could ever learn to love a beast?
Scarlet jest offline