Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2008, 12:48   #23
NokTurN
 
Reputacja: 1 NokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemuNokTurN to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał enneid Zobacz post
- Praca na pełen etat, 10 godzin w 8 dni w tygodniu, Otrzyma pan pensje w wysokości 700 kredytów.
Mogło być gorzej pomyślał , przynajmniej zniknę z życia publicznego i trudniej będzie mnie znaleść . Podpisawszy umowy udał sie skierowany przez urzędnika do baru w którym podają ciepłe i zjadliwe posiłki popijawszy chłodniejszym napojem bez alkocholowym udał się w kierunku nowej pracy wraz z skierowaniem z urzędu . W jego planie było zdobyć lokum niedaleko pracy na obrzeżach miasta , gdzie po pracy będzie mógł się zaszyć i ćwiczyć w samotności
Jego potęga wypływa z mocy , moja natomiast będzie z mięśni .
Przez jego umysł przemknęła myśl że może zbyt nerwowo się zachował , le postąpił uciekając . Mam nadzieję ze nie jestem dla niego wartościowym człowiekiem aby mnie ścigać Skierowany przez jakiegoś istotę z rasy o której istnieniu nawet nie wiedział skierował się komunikacją miejską do miejsca w którym jak uważał spędzić miał swoja najbliższa przyszłość .
***
Autobus podjechał prawie pod same główne wejście kopalni Heless .
Pogrążony myślami zupełnie na innej planecie snuł sie bez większego celu po budynku , straciwszy poczucie czasu rozglądał sie do okoła po ogromnym kompleksie do czasu gdy twardy głos wybił go z głębokiego snu .
- Nie oprowadzamy wycieczek , więc sie z tąd wynos łachudro i udaj się gdzie indziej dość się tu dziś nakręciło sępów udających ze coś robią !
Mykaj zanim Cię spiore tak jak tu stojisz !!!
GŁUCHYŚ !!!?
Ryknoł na końcu tak głośno iż zdawało sie ze słyszą go górnicy znajdujący sie w szybach poniżej budynku . Był starszym mężczyzną o ostrych rysach twarzy siwiejących włosach na głowie i czarnych jak noc brwiach . Wzrostem znaczne przewyższał Ralora a i dobrze umieśniona sylwetka mocno odbijała się na czystych ubraniach dość drogiego materiału o odcieniu ciemnego fioletu . Eeee ... yyy.. boo .. Ja tu mam skierowanie ... nie śmiało wyjmując dokument z kieszeni Podobno potrzeba mechanika to mnie skierowali Sama świadomość posiadanego dokumętu w dłoni dodała mu nieco odwagi .
- Naprawdę ? Wielki jak głaz człowiek wypowiedział słowo z taką czułością w głosie jak by mu ktoś do wielkiej ręki wkładał szczeniaczka .
Młodzieniec zlekceważył lekką drwinę w głosie i podał dokument , stał patrząc sie pewnie na człowieka przeglądającego papier . Nie przypominał już w niczym spłoszonego chłopca jak na początku rozmowy jasność myślenia powróciła niemal odrazu .
W porządku choć za mną , mam nadzieje ze jesteś coś warto bo będę Cię wtedy musiał osobiście doprowadzić do porządku.Z lekkim uśmiechem odwrócił się bokiem wskazując gestem aby ruszył za nim ....
 
NokTurN jest offline