Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2008, 13:47   #24
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
Fern zkrzywil sie. Czasem zalowal ze Jedi sa zwiazani kodeksem. Wiedzial o tym ze gdyby chcial to moglby bez problemu "zmusic" ta kobiete do posluszenstwa.
Przeciez staral sie pomoc ludziom na tej planecie. Bez wiednie jego reka poruszyla sie i przesunela blizej rekojesci miecza swietlnego. Moglby ja ranic, zadac bol moca wrecz wyszarpnac z niej wszystko czego potrzebowal sila.
Ciemna Strona dawala taka moc, wystarczyla ja tylko zaakceptowac. W koncu uzywanie Ciemnej Strony dla doberych celow nie moze byc zle.
Nie !! - krzyknal do siebie w myslach -To nie jest w porzadku. Nie ma emocji, jest pokoj.- gdy juz sie uspokoil, wstal z krzesla i zalozyl kaptur.
Nastepnie schowal rece do rekawow szat i powiedzial :
Niechaj wiec ktos, pokaze mi droge do sadu - ktos kto dobrze zna miasto. Bede potrzebowal przewodnika, oczywiscie zaplace mu za jego czas.
 
Marcellus jest offline