Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2008, 13:58   #7
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
W tym miejscu chcę podziękować za opinię i stwierdzić że jestem w pewnym sensie dumny z jednego faktu – powstania tak zróżnicowanych opinii oraz ocen. Co prawda te rozchwianie obniża średnią jednak wyzwoliłem jakby nie powiedzieć „emocje” i w pełni subiektywną ale właśnie celniejszą ocenę.

Poruszono kwestię kart postaci niezależnych. Pisałem te słowa w kontekście wolności na sesji. Kiedy gracze mogą zrobić co zechcą przyda się w odwodzie kilku lub nawet kilkunastu bohaterów niezależnych. Mistrz gry i tak ma dużo pracy. Wspomniałem o szablonie profesji i kiedy o tym wspominałem miałem przed oczyma kartę postaci do WarHammera oraz strony z opusami profesji. Oczywiste jest że w systemach gdzie tworzenie to proces w którym nie można wspomóc się losowaniami ani też tabelami owe rozwiązanie staje się problematyczne.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem