Wątek: Wojna II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2008, 16:33   #33
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Moje łapki, moje biedne, mokre łapeczki TT^TT - lamentowałem sam do siebie, gdyż byłem sam. Nikt mnie nie kochał, nikt mnie nie rozumiał ;__;
PODŁOŚĆ >D

Idąc tak przez smrodliwe miasto, starałem się podziwiać widoki, jak to mają w zwyczaju dzieciaki na wycieczce. Niestety w tym wypadku nie było jakiegoś nadzwyczaj cudnego krajobrazu (o ile w ogóle można powiedzieć, że był xP) tak więc nie było i czemu się przyglądać. Zrezygnowany, nie wiedząc co ze sobą zrobić postanowiłem zasiąść na jakiejś ławeczce.
Dostrzegłem ją! Była z drewna, lekko ubabrana zaschniętym błotem, ale tylko moja! Poczułem chęć zagrzania na niej swojej kociej pupy, jednak nagle dotarło do mnie, że siedzi tam jakiś zakapturzony człowiek. Nie zauważył mnie, to dobrze. Postanowiłem wziąć go z zaskoczenia. Zakradłem się za nim i łapiąc za kaptur odkryłem jego twarz po czym wskoczyłem na ławeczkę i zasiadłem na niej po kociemu.
Wyszczerzyłem swe kiełki w miłym uśmiechu nachalnie przybliżając swą twarz do twarzy mężczyzny i zastrzygłem uszkami.

- Witam, a co Pan tu pisze ^,,^ ?? - wlepiłem bezczelnie wzrok w kartkę pergaminu.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline