Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2008, 15:29   #18
Phantomas
 
Reputacja: 1 Phantomas nie jest za bardzo znany
Przepraszam z góry, że nie napiszę/wstawię tu długiej, barwnej historii jakiejś postaci, chciałem jedynie opowiedzieć o swoich doświadczeniach ze sławnymi osobami.

"-Tomek, potrzebuje do swojej nowej sesji kogoś, kto zagrałby sławnym seryjnym mordercą, wiem, że się nadasz najlepiej."

I tak oto zacząłem grać sławnym seryjnym mordercą na usługach wielu rodzin mafijnych, Richardem Kuklińskim, znanym pod przydomkiem "The Iceman" (przydomek wziął się przypuszczalnie z dwóch źródeł - jego nieludzkiej obojętności do życia, jak gdyby miał serce z lodu lub też z tego, iż ciała ofiar zostawiał w holetowych zamrażarkach).



Z uwag muszę zaznaczyć, że gra postacią, gdzie masz z góry narzucone zachowanie bywa dosyć trudne, (zwłaszcza, gdy powiesz jakąś gafę/przejęzyczysz się) myślisz: "co Richard by zrobił w tej sytuacji...", albo "Szlak, Kukliński by sobie pewnie nie dał tak w kaszę dmuchać!" - sytuacja odnosi się do momentu, kiedy jedna śmiertelniczka w klubie nocnym nazwała go "starym dinozaurem". Na klan wybrałem Odszczepieńca Assamitę, uważam, że oni i Odszczepieńcy Malkavianie najlepiej się nadają na seryjnych morderców.
Historia Kuklińskiego:
Richard Kuklinski - Wikipedia, wolna encyklopedia
Klimatyczny wstępniak mrożący krew w żyłach:
YouTube - The Iceman (Part 1 of 5) (polecam pierwsze 40 sek.)

W swojej karierze z Wampirem: Maskaradą nie spotkałem nigdy historycznych postaci, jedynie w wspomnianym klubie nocnym muzyka Sparky'ego z Demented Are Go!



We własnych sagach wprowadziłem dwóch seryjnych morderców - Charles'a Mansona jako przeciwnika moich graczy, oraz Nocnego Łowcę, przywódcę Czarnej Ręki, który tak naprawdę jest sławnym mordercą Richardem Ramirezem (czego moi gracze jeszcze nie odkryli).
 
__________________
"Oh, she gives me kisses,
My knife never misses."

Ostatnio edytowane przez Phantomas : 14-01-2008 o 15:32.
Phantomas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem