Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2008, 18:51   #303
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Komendant spoglądał z zaciekawieniem na młodego maga. Dłoń jego spoczywała w szufladzie biurka. Felix domyślał się, iż komendant trzyma w niej pistolet, a raczej coś z tych wynalazków krasnoludzkich, co rażą wszystko na małe odległości żelaznymi odłamkami.

- No nie unoś się młodzieńcze. Wpadasz tu jak burza nawet nie przedstawiając listów uwierzytelniających, skąd mam wiedzieć czy w ogóle jesteś magiem. Przedstaw dokumenty, o których mówię jako mag z pewnością wiesz, w jakie muszą być wyposażeni w momentach spotkania z władzami.

Po tych słowach wypił kilka tęgich łyków wina z kielicha stojącego nieopodal.

- Swoją drogą znałem jednego maga przydzielonego kiedyś do oddziału, w którym służyłem pokazywał on kiedyś jak potężni są magowie otaczał głowę jakąś aureolą ognia, potem wybierał kilku jeńców dawał broń i obiecywał zwolnić, jeśli go zabiją. Niewielu w ogóle udało się go uderzyć tak jakby coś ich paraliżowało tych, co się odważyli spopielał ogniem. Mówił, iż to zaklęcie jest jednym z najprostszych zaklęć i jeśli mi je pokażesz, uwieże iż jesteś tym, za kogo się podajesz. -
po tych słowach wsadził dłoń do szuflady. Felix mógł być pewny, iż od tej pory dwa pistolety celują w niego.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 16-01-2008 o 21:38.
Cedryk jest offline