Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2008, 21:56   #22
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
-No dobra, w końcu to ich wina, zostawili włączony komputer który aż się prosi...
moment, właśnie, zostawili...- to może być jakiś ich chwyt, ciekawe czy znów czegoś nie kombinują- pomyślał- mo ale cóż, raz się żyje.
Namyślając się, po chwili usiadł przed PeCe'tem.
5 minut później uzbierał kilka informacji, choć nie wiedział, czy są ważne, czy bez znaczenia.
O, to jest dość ciekawe- powiedział, patrząc na monitor i czytając informacje,
po chwili podsumował w myślach:
- Instytut zajmuje się badaniami genetycznymi. Głównie nad wpływem genów na umiejętności - zwykłe i te mniej, przez co niektórzy antyfani nazywają pracujących tam 'Xavierami' - Xavierami?? Kojarzy mi się to z tym Xavierem z X-menów, ciekawe... są też prawie puste pliki o kilku innych osobach z różnych części świata, przy każdym był jakiś skrót, taki jak Tlp, Tlk, Inv, Cla.
-Zaktualizowano mój plik. Dodano wpisek "Tch - samoczynne, niekontrolowane", cokolwiek to znaczy.
No, bardzo dużo się dowiedziałem... może też było to w jakiejś teczce pod biurkiem- powiedział cicho, a po chwili zaglądnął pod spód, czy nie ma tam rzeczywiście czegoś.
 
Rainrir jest offline