Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2008, 14:56   #3
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Z wielką chęcią bym zagrał, jednak nie chcę chce się podejmować tworzenia postaci z tak ubogą informacją o świecie. Czyli łaskawy Mistrzu Gry przepisz coś jeszcze. W jakim stopniu jest rozwinięta technika, co z magią, religią, społeczeństwem oraz jak mają się tym świece znaleźć postacie graczy – co robić. Nie chodzi mi co będzie się działo na sesji, jednak co postać może robić w świecie. Uprzednio wymienione elementy oraz najważniejszy, ostatni pozwolą mi spokojnie zasiąść do tworzenia karty postaci, a na sesji mieć pojęcie o świecie w którym żyje moja postać. Jeśli otrzymam taki informacje w tym temacie karty postaci można spodziewać się w niedługim czasie od pojawienia się informacji.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline