Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 08:00   #4
Maju
 
Maju's Avatar
 
Reputacja: 1 Maju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwuMaju jest godny podziwu
Orgrim przez całą drogę do miasteczka się nie odzywał. JAkaś częśc jego orczego instynktu zmuszała go do zachowania czujności. Coś tu jest nie tak. Nigdy wie widział tak gęstej mgły. Gdy doszli do studni ork zatrzymał się. Miał cały czas swój brodaty topór w ręce i tarczę w gotowości do odparcia ciosu. Po chwili przyglądania się dziewczynce wypalił:
-Musimy zachować ostrożność ,coś jest dziwnego w tym miejscu , nie ma tu żywych ludzi poza tym ludzkim dzieckiem. Nie podoba mi się to. Co robi ludzkie dziecko śpiąc przy studni , skoro wokoło tyle domów ? Widziałem w lesie raz taką zjawę co przybierała inne postaci a później uśmiercała chcących jej pomóc. Starsi mojego klanu mówili że to banshee i jedyne co powinno się robić jak się taką spodka to uciekać.
Po tych słowach uniósł głowę do góry i zaczął węszyć swoim szerokim nosem w poszukiwaniu jakichkolwiek zapachów , mogących sugerować niebezpieczeństwo.
 
__________________
Here we stand, bound forevermore we're out of this world ,until the end...Here we are, mighty, glorious
At The End Of The Rainbow with gold in our hands...
Hammerfall - At The End Of The Rainbow
Maju jest offline