Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 20:06   #14
grabi
 
grabi's Avatar
 
Reputacja: 1 grabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwugrabi jest godny podziwu
-Zgadzam się z Orgrimem. -odparłem. -Ta mgła mi się nie podoba, tak samo miasto. Wszędzie pusto. Być może jest to jakaś pułapka. Dodatkowo dziecko śpiące na środku, nie leżące pod żadną osłoną, to naprawdę dziwna rzecz...
Chciałem dodać "Lepiej uważajmy", jednak już nie zdążyłem, gdyż rozpoczęła się kłótnia. Ileż to się można kłócić? Jedyny plus to taki, że to chyba nie zasadzka. Jeśli by tak było, to najpewniej już dawno leżelibyśmy martwi lub w najlepszym wypadku w okrążeniu. Oooo. Chyba wreszcie im przeszło i ktoś chce zbudzić dziewczynkę, bez robienia przy tym zbędnego hałasu. Patrzę na innych kompanów. Prawie wszyscy skupieni na dziewczynce, jedynie Orgrim nasłuchuje. Lepiej zrobię to samo i zostawię rozmowę z dziewczynką naszym gadułom.
 
grabi jest offline