Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 20:49   #8
maciek.bz
 
maciek.bz's Avatar
 
Reputacja: 1 maciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skałmaciek.bz jest jak klejnot wśród skał
Myślę, że nawet może być, jeśli to oczywiście rozwiniesz.

Gdy wysyłam wam jaką macie ilość żetonów, wyślijcie mi co kupujecie oraz opiszcie życiorys postaci. Załączcie do tego również kartę bo nie chce mieć bałaganu.

Tuatj załączma jeszcze trochę historii:

Cytat:
Punktem wyjścia jest tutaj właśnie alternatywna historia naszego światłego, socjalistycznego narodu, który w przyjaźni z ZSRR i innymi bratnimi państwami Układu Warszawskiego, szczęśliwie dotrwał w dążeniu do komunizmu aż do lat 20. XXI wieku. Kraj rozkwitał pod przywództwem PZPR, nauki wszelakie szły do przodu, Unitra zamiast kiepskich telewizorów budowała roboty przemysłowe, a Polska Akademia Nauk opracowywała bardzo zaawansowane implanty cybernetyczne. Niestety, piękna era robotnicza skończyła się nagle, gdy w wyniku zamieszek na zachodzie Europy Układ Warszawski przekroczył Łabę i Ren, niosąc pomoc na pancerzach swoich czołgów. Wojna rozgorzała i niestety płomienie dotarły bardzo wysoko, aż do decydentów trzymających łapki na atomowych guzikach. Nie wiadomo kto pierwszy nacisnął, dość powiedzieć, że w Wigilię, 24 grudnia 2030 nastąpiła apokalipsa. Atomowe ognie wypaliły ludzkość do cna prawie - a za nimi przyszła atomowa zima. Zasnute pyłami niebo nie przepuszczało promieni słońca, zaczął padać śnieg i padał, padał przez lata całe. I pada nadal, oprócz tych kilku tygodni gdy następuje lato i temperatura skacze dramatycznie nieco powyżej zera. Nawet w takim nieprzyjaznym klimacie cywilizacja odradza się jednak powoli już w kilka lat po zagładzie. I my będziemy mieli okazję do tego odrodzenia łapki przyłożyć.
 

Ostatnio edytowane przez Redone : 19-01-2008 o 17:35. Powód: Nie należy pisać dwóch postów pod sobą, przycisk Edytuj nie jest dla ozdoby.
maciek.bz jest offline