Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2008, 20:52   #116
dreamwalker
 
dreamwalker's Avatar
 
Reputacja: 1 dreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetny
Karris Quint
Karris skrzyżował ramiona na piersi, zamykał się w sobie przyjmując pozycję obronną. Patrzył w oczy Alishy z zimną determinacją, tak niecharakterystyczną dla dotąd dość pogodnego kapłana.
- Źle mnie zrozumiałaś. Ja nie lekceważę zagrożenia. Nieprawdą jest jednak iż lękam się śmierci. Nie chcę jednak ponieść jej w imię zdobywania korzyści materialnych. Musisz zrozumieć, że człowiek potrzebuje zrealizowania się duchowo. Żebyś chociaż mi powiedziała, że czai się tam wielkie zło, demon, który mógłby w przyszłości zagrozić ludziom. Ale nic na to nie wskazuje. Sekrety są pilnie strzeżone pod ziemią, więc niech tam zostaną. Powiedz mi, dlaczego mam tam iść? Jaki cel mam sobie postawić? Co mogę tam znaleźć takiego, za co warto umierać? - Karris mówił słowa powoli, jakby tłumaczył coś dziecku, zupełnie ignorując nowego członka drużyny. Patrzył w oczy Alishy, ale tym razem w jego oczach czaiło się pytanie. Pytanie o sens życia.
 
__________________
Światło dzieli od ciemności
Czasem tylko mały krok -
Wskazać można tych z jasności,
Innych nadal skrywa mrok.
dreamwalker jest offline