Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 06:11   #23
dzban
 
Reputacja: 0 dzban miał trochę wstydliwych czynów w przeszłości
Uczucie ulgi jakie zawładnęło Michaelem kiedy przekroczył próg do nowego świata, było spowodowane bardziej tym, że nastąpiło ogólne rozluźnienie współtowarzyszy.Wstyd zszedł na drugi plan, na pierwszym zaś pozostała ciekawośc i współdziałanie.Stanął na środku i rozejrzał się.Zapach świerzości.Nareszcie nie czuc już tego strasznego smrodu spalenia.
Ujrzał Fede klęczącą przy dziurce od klucza i z zaciekawieniem wpatrującą się w jej czerń.Przy szafie stali zaś Lin i Eugene próbując ją otworzyc.Na podłodze czarne ślady ich bosych, osmalonych stóp wyznaczały szlaki ich poczynań.Sam podszed do okien.Miał nadzieje zobaczyc coś lub kogoś co pozwoli mu zlokalizowac miejsce, w którym się znajdują.Delikatnie rozszerzył firanki.
-Nie wiem jak Wy moi drodzy, ale ja oprócz tego że tęsknię za ubraniem, to jeszcze chętnie bym się umył.Tę cholerną sadze mam nawet w ustach.Znaleźliście coś ciekawego?- mówił w przestrzeń jakby do wszystkich,mrużąc oczy ciągle jeszcze oślepione światłem dziennym.
Słodko wygląda-pomyślał mimo woli -kiedy tak klęczy i ciekawym wzrokiem patrzy przez tą dziurkę od klucza.Jak dziecko ciekawe świata.
Myśl ta przeszła mu przez głowę niczym pocisk.Postanowił się skupic na tym co widzi za oknem.
 

Ostatnio edytowane przez dzban : 19-01-2008 o 15:32.
dzban jest offline