Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 11:34   #88
Scarlet
 
Reputacja: 1 Scarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemu
Calien odetchnęła z ulgą i uśmiechnęła się.

-Witam. Nie wiedziałam, że jestem rozpoznawana w tak wielkim mieście. Wszak nie przedstawiłam swojej godności.


Spojrzała po swoim ubraniu, które widocznie przybrudzone było brudem i krwią.

-Owszem, mieliśmy małe trudności w czasie podróży, ale poradziliśmy sobie.
Spojrzała na Feliksa, który najwidoczniej ucierpiał w czasie starcia.

-Jednak dobrze będzie jeśli powiadomimy o wszystkim straż miejską. Niedaleko stąd spłonął zajazd. Myślę, że może działać w okolicy zorganizowana sekta pod dowódzctwem chaosu. Trzeba by było jak najszybciej wysłać patrole w te okolice. A teraz, pozwolą panowie, że ruszymy do miasta. Długa droga za nami i moi towarzysze, jak i ja, jesteśmy umęczeni tą podróżą, a sam arcymag z niecierpliwością wyczekuje swojej dostawy.
 
__________________
Didn't you read the tale Where happily ever after was to kiss a frog? Don't you know this tale In which all I ever wanted I'll never have For who could ever learn to love a beast?

Ostatnio edytowane przez Scarlet : 18-01-2008 o 12:21.
Scarlet jest offline