Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 15:20   #92
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Joachim w czasie przejazdu przez rogatkę milczał, woląc pozostawić rozmowę towarzyszom. Jedynie raz okazał zainteresowanie, kiedy mytnik wspomniał o tym, że Calien jest prawą ręką arcymaga.

Ciekawe, czego jeszcze się dowiemy? No ale w końcu tam na drodze udowodniła nam, że sporo umie. A i Wolfganga nie musiała leczyć. Widać nie wszystko, co mówią o magistrach jest prawdą.

Wojownik przyglądał się budynkom, który wyrastały wprost ze skały, co powodowało, że miasto wyglądało nie tylko pięknie ale i groźnie.

Ciekawe, ile potrzeba by armii, by zdobyć tak potężną warownię? Nie ma chyba na świecie wojska, zdolnego to uczynić.

Kiedy w końcu dotarli do bram miasta, natrafili na dziesiętnika z oddziałem. najwyraźniej nie był to jego szczęśliwy dzień, bowiem wydarł się na nich bez pardonu. Zwadźca nagle zaczął się śmiać, co zwróciło na niego uwagę żołdaka, z trudem powstrzymując wesołość odpowiedział mu.

-Cywilizacja powiadasz. Trzeba mi przyznać miasto imponujące. Ha! Wiele słyszałem o tych murach, ale nie spodziewałem się, że są tak potężne. No cóż mniejsza z tym, teraz już widzę jak jest. A co do broni, to co prawda nie widzę sensu w oddawaniu jej, skoro pewnie można ją kupić w obrębie miasta, ale niech będzie, nie chcemy kłopotów.- Joachim wyciągnął oba pistolety i chwycił za lufy -Mam nadzieję, że jakiś kwit na to dostanę?-
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline