Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 18:10   #119
Beriand
 
Beriand's Avatar
 
Reputacja: 1 Beriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemuBeriand to imię znane każdemu
Beriand tylko lekko skinął głową nowemu towarzyszowi, wątpiąc czy ktokolwiek to zauważył. ~No proszę, nasza "idealna" drużyna ciągle sie powiększa.... i czemu my mieliśmy naszyjniki, a oni nie?~.
Po wypowiedzi krasnolud dodał:
-Mam nadzieję że nie miałeś na myśli naszych mord.... I w sumie nie wiem czy potrzebujemy jeszcze "silnych hultajów", ponieważ praktycznie tylko oni stanowią naszą grupę. Karris pewnie tez umie walczyć. I jeśli o ciebie chodzi- idziesz czy nie? Będzie tak się kłócić aż do nocy? I mam rozumieć że pytania o drogę i mapę uznajesz za bezsensowne... no cóż, mi to nie przeszkadza, najwyżej później dostaniesz te zapiski. Aha- i jaką masz pewność że po ich zdobyciu lub przeczytaniu po prostu nie wrócimy do ciebie? Będziesz nasz śledzić?
 
Beriand jest offline