Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2008, 23:46   #13
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- potrafię posługiwać się karabinami więc jeśli takowy mi dacie to postaram się lidera zdjąć w miarę wcześniej i z dużo większej odległości. Chciałbym droga pani zauważyć, że pistolet ma większy zasięg niż strzelba. Strzelba robi wielki huk i bum i za jednym zamachem powala wielu. Niestety jej skuteczność, a właściwie zasięg jest niewielki. Jeśli chodzi o wyposażenie ... to co widać.

Ubrany jestem w czarny strój motocyklisty, buty wojskowe, rękawice skórzane czarne. Na to wszystko założone są szelki z kabura a w niej colt 1911. Przy pasie widać mi nóż. Resztę ekwipunku odłożyłem w koncie gdy wchodziłem do pomieszczenia w którym przebywa burmistrz

- więc jak będzie drogi burmistrzu? Dostanę karabin, a jeszcze lepiej jakby to była broń z lunetą ...

Spojrzałem po wszystkich po czym dodałem :
- A tak w ogóle panowie i pani (puściłem oczko oraz lekko się uśmiechnąłem. Dawno już nie widziałem tak atrakcyjnej kobiety) nazywam sie Reyland NorddeSalivas, ale mówcie mi Reyland.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline