Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2008, 11:37   #66
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike słysząc że diler zaczyna coś mówić zwyczajnie wbił mu mocno lufę w ucho. I Wycedził przez zęby:
-A wiesz czemu John i brzytwa gryzą glebę? Przez twój nowy towar.
Tu poniósł głos i zwrócił sie do wszystkich w barze.
-Rudy pewnie wam nie powiedział że ten nowy towar to takie gówno po którym można wylądować w szpitalu co? Bo wczoraj właśnie moja kobita przyćpała jego nowość i dzisiaj leży w szpitalu. Najchętniej rozjebałbym mu za to łeb ale zostawię go wam a sam zadowolę się jedną informacją.
Po znowu czym zwrócił się tylko do dilera.
-Skąd miałeś to gówno? Od kogo je brałeś i gdzie można go znaleźć.
Czekając na odpowiedź spojrzał na tego z peemką.
-Proponuję kompromis. Cofnę sie z nim do drzwi, tam go puszczę i wycofam się do swojego wozu. Będziesz mógł trzymać mnie na muszce gdybym coś kombinował a ja będę miał gwarancję że nie otworzysz ognia bo wtedy twój kumpel pierwszy oberwie kulkę. Zgoda?
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline