Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2008, 17:15   #114
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Wieczór!


Te dwa gargulce mnie wkurzają, patrzą się na mnie, nie lubię gdy ktoś się tak na mnie patrzy, grrr.....

Wolfgang zdjął płaszcz odkrywając swoje dobrze zbudowane ciało. Płaszcz powiesił na jednym z kamiennych gargulców, porozglądał się na boki, zobaczył obraz pięknie wystrojonego mieszkania, zobaczył kwiaty....
Mhmm, piękna odmiana róży, sensunium oligarchium
Podszedł pod regał z książkami, zobaczył same tytuły związane z magią, historią i bogami, ooo a co to...
"Chwała Ulrykowi" ciekawe, pożyczę sobie tą księgę.
Wolfgang wyjął książkę i zaniósł ją do pokoju gdzie mieli spać, zostawił ją przy swoim łóżku wraz ze swoimi rzeczami, i ruszył w stronę kompanów, którzy już jedli.
Po uczcie, Wolfgang poszedł po książkę i przy świetle świec zaczął czytać:
Ulryk, bóg......
Po 20 stronach zachciało mu się spać, więc położył się i zasnął.

Wolfgang....
Tak?
Wolfgang....
Tak?
Jesteś mordercą....
I co z tego?
Zabijaj.....


Wolfgang otworzył oczy, nie mógł zasnąć, bo wciąż przychodziły do niego te same słowa, więc wstał i wyszedł przed domek usiąść na ławce, pal licho że było już prawie ciemno, musiał odpocząć. Gdy odpoczął wystarczającą wrócił spać

***
Ranek

Jedzenie? Skąd się wzieło tutaj? Przecież zbudziłbym się jakby ktoś przyszedł, nie będe tego jeść, przepełnione magią, jeszcze dostanę biegunki a teraz nie znajdę tutaj zioła Smecterium.
Panowie ja nie jem, mi to śmierdzi idę do karczmy, tam zjem coś czystego.
Wolfgang wziął książkę i 2 złote korony, wziął płaszcz i ruszył do drzwi gdy ktoś lub coś zapukało, poszedł otworzyć.
 

Ostatnio edytowane przez Maciass0 : 19-01-2008 o 17:28.
Maciass0 jest offline