Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2008, 20:53   #130
Scarlet
 
Reputacja: 1 Scarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemuScarlet to imię znane każdemu
Calien chciała właśnie przekroczyć próg, gdy w drzwiach pojawili się strażnicy.
Otwarła usta, aby opowiedzieć cały zbieg wydarzeń, jednak Joachim ją wyprzedził. Calien przysłuchiwała się opowiadaniu towarzysza. Kiedy skończył dodała od siebie.

-Zgadza się. Co prawda ja widziałam to z innej perspektywy, bo właśnie zmierzałam w ich kierunku, ale tak zajście to przebiegło. Panna Janna ugościła moich towarzyszy, a sama tę noc spędziła w Colegium. Nie wiem jednak, dlaczego te typki otruły Wolfganga? Na jego twarzy widoczne są ślady pyłku bardzo śmiertelnej trucizny.

Spojrzała jeszcze raz ze smutkiem na ciało Wolfganga.

-Skoro panowie już tu są, czy pomogą mi zająć się tą sprawą? Moi pozostali dwaj towarzysze wybiegli prawdopodobnie w poszukiwaniu tych zabójców. Proszę ich poszukać.
 
__________________
Didn't you read the tale Where happily ever after was to kiss a frog? Don't you know this tale In which all I ever wanted I'll never have For who could ever learn to love a beast?
Scarlet jest offline