Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 15:46   #49
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Okay, w takim razie będę edytować pierwszy post w komentarzach.

Z przykrością komunikuję, że Marcellus nie odpowiedział na wysłane na PW zapytanie o dalsze uczestnictwo w sesji. Uważam, że mało fair się zachował, nie informując nawet o przyczynach zaprzestania uczestnictwa grze. Jego postać zostaje tym samym uenpecowiona ew. uśmiercona, w zależności od sytuacji w sesji, jaka się wytworzy.

Prośba do julkapb, na pW pisałeś, że nadal grasz, ale wciąż żadnego postu nie widzę, kolejną turę opuszczasz. Przy kolejnej opuszczonej usunę Cię z grona graczy.

Wszystkich przepraszam, że za dość obcesowy ton w komentarzach, lecz prosiłem wyraźnie graczy o jeden post na tydzień. W przypadku opuszczenia jednej bądź dwu tur problemu nie ma większego, lecz przedłużająca się nieobecność to dla mnie ciężar, gdyż muszę dodatkowo zajmować się "osieroconą" postacią.

Mój post dziś wieczorem, niestety odpisały trzy osoby. Wszelkie działania graczy określam na podstawie dotychczasowych deklaracji, więc proszę nie mieć do mnie pretensji w razie czego.

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline