Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2008, 23:39   #11
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
Z mej strony jedna sprawa wymaga małego wyjaśnienia...prowadzę kilka sesji i gram również w kilku innych. Dlatego też nie mogę tak czesto odpisywać jakbym chciał...Sorki, że nie nadążam z tempem pisania za resztą graczy.
Dla mnie też to trochę za szybko idzie. Także chyba należny wprowadzić ograniczenie: post na dzień. Przykro mi, ale tak musi być. Czasem chciałoby się zareagować, a nie można, bo akcja poszła już za daleko. Dialog oczywiście może być prowadzony w kilku postach, ale jeśli jakaś akcja/działanie w poście, to jeden post na jeden dzień, bądź jeśli każdy wykonał już ruch (napisał post), to wtedy można napisać kolejny.

Jeśli mój post był teraz ostatni, to kolejne będą wasze(pojedyncze) i znowu mój, tylko dialogi mogą być poprowadzone gęściej, ale też bez przesady
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline