Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2008, 22:46   #14
Khaes
 
Reputacja: 1 Khaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnieKhaes jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja staram się zawsze poczekać na post Mistrza gry, który jednak systematyzuje rozgrywkę i zaprowadza w to wszystko trochę ładu
W sumię... Uważam, że rozsądną propozycją jest to by (Poza dialogami nie wnoszącymi nic do akcji, oprócz budowy klimatu) każdy gracz wypowiadał się tylko raz, w odstępach postów Sante...
Zoobrazuje to, bo nie wiem czy jasno się wyraziłem :P
Sante pisze posta... Każdy gracz po nim piszę jednego swojego posta(Nie licząc tych dialogowych jak wspomniałem) i koniec... Czekamy, aż Sante znowu coś napiszę... I kolejka się powtarza
Co do dynamiczności... To gra przez forum... Nie sądze, żeby dużą różnice sprawiło nam czy będziemy pisać 3 posty na dzień, którę uniemożliwią mniej aktywnym graczą czerpanie większej przyjemności z gry... Czy ten jeden post, który nie wprowadzi zamieszania i utrzyma klimat

BTW: Co z Christianusem?
 

Ostatnio edytowane przez Khaes : 21-01-2008 o 22:48.
Khaes jest offline