Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2008, 17:29   #15
Althorion
 
Reputacja: 1 Althorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znany
- Ech, raz kozie śmierć... Skoro zaszedłem już tak daleko, to dojdę do końca. Może się dowiem, o co w tym chodzi. - myślał - A jak się okaże, że to wszystko jakiś durny dowcip kogoś z mojego roku, to żartownisia zamorduję. I cholera, jaka tutaj głośna ta łupanina. Skupić się nie można.

Przełamując wahanie, Warren niepewnym krokiem podszedł do lady. Przez chwilę siedział w milczeniu.
- Poproszę jakiegoś drinka. Na trzeźwo pójdzie gorzej. - Cholera, jestem skuterem... Cóż, wróci się piechotą. Przy odrobinie szczęścia może mi go nawet nie ukradną razem ze słupem - dodał w pamięci
- Pani Eva, prawda? Cóż, może pani mi pomoże zrozumieć. Nazywam się Warren Gralowe, z "e" na końcu. Kojarzy mnie może pani? Albo niejakiego Marcela?
 

Ostatnio edytowane przez Althorion : 23-01-2008 o 09:46.
Althorion jest offline