Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2008, 19:19   #6
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No i uległam. Mimo iż byłam na kilku prelekcjach dotyczących nowego WoDa i znam jego założenia (które mi się nie podobają), postanowiłam nabyć omawiany podręcznik, żeby nie było sytuacji, że marudzę na coś, czego nie znam.
Pierwsze zetkniecie, czyli to z szatą graficzną – pozytywne. Zadziwia też jakoś wydania (szczególnie papier) przy stosunkowo niskiej – jak na podręcznik – cenie. O zawartości słyszałam nieco mniej pochlebne słowa, ale interesuje mnie tutaj czy to tylko kwestia literówek burzy opinię, czy ogólna jakoś tłumaczenia (wiem, że panowie się starali). Niestety, z uwagi na sesję studencką pytania te na razie zostaną otwarte, a książka odłożona na bok. Niemniej gdy tylko skończy się rzeź niewiniątek, przeczytam podstawkę nowego Świata Mroku i wstawię jej recenzję do działu podręczników (innych nabywców również do tego zapraszam).
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem