Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2008, 17:25   #19
Althorion
 
Reputacja: 1 Althorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znanyAlthorion wkrótce będzie znany
- Cóż, chyba ma rację... - myślał Warren - Najpierw rekonesans, potem będziemy działać. Co nagle, to po diable. Zresztą, jakbym mógł się oprzeć takiej kobiecie... Cholera, już za długo baby nie miałem.

- Dzięki za rozmowę. Mam nadzieję, że razem uda nam się czegoś dowiedzieć. Do zobaczenia.

Wstał i chwiejnym krokiem udał się do wyjścia. Odpiął skuter i ruszył do domu.
- Cholera, jak się nie rozwalę w tym stanie gdzieś po drodze, to będzie cud... Ogólnie plan jest taki - wracam, płacę czynsz temu złodziejowi, przełknę coś i szukam tego faceta. Znajdzie się do niego numer i poprosi o spotkanie. To ksiądz, więc nie powinien odmówić duszyczce w potrzebie. W sumie mogę też poszukać czegoś o tym Marcelu. O każdym można coś znaleźć, jeśli się wie, gdzie szukać. A akurat na tym się znam...
 
Althorion jest offline