Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-24-2008, 12:52   #8
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 2 Gettor jest na bardzo dobrej drodze
$: 88 216
*Hmm...* pomyślał ork. *Trolle...*

- Dziękuję wam o szlachetne duchy tego miejsca za udzielenie mi wskazówek. - powiedział ork kłaniając się powietrzu przed sobą, po czym zwrócił się do reszty towarzyszy:
- Wyspa jest nie tylko tropikalna, ale i zamieszkana przez trolle, elfie. - zamyślił się na chwilę, po czym dodał. - Historia nas uczy, że rodzinnymi ziemiami trolli są Eastern Kingdoms, więc prawdopodobnie wylądowaliśmy na drugim kontynencie - dość daleko od Góry Hyjal i Kalimdoru. Proponuję także unikać tychże trolli, ponieważ... - urwał na chwilę jakby szukając odpowiednich słów. - ponieważ... jest wielce prawdopodobne że są wrogo nastawieni. - zakończył odpowiedź paskudnym uśmiechem.

Shar'hul znów się rozglądnął, tym razem szukając jakiegoś wgłębienia w całej tej plaży.
- Sugeruję znaleźć pierw rzekę wpadającą do tego morza. - zaproponował. - Ponieważ największą szansę na znalezienie osady mamy właśnie nad rzeką, lub jeziorem. Ktoś jest przeciw?
 
__________________
Co, spodziewaliście się zobaczyć w moim podpisie jakiś fajny teksik? To idźcie poczytać książki Sapkowskiego!
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem