Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2008, 20:17   #11
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
-Przeklęte małpy. - zasyczał Ferin, po czym podpierając się drugą ręką powoli wstał, starając się nie wydawać z siebie żadnych głośniejszych odgłosów, które mogłyby wywabić jakieś niezbyt przyjaźnie nastawione stworzenie.

Kiedy już był na nogach rozejrzał się sprawdzając czy nic mu nie grozi. Szczególnie ze strony małp. I wtedy znów poczuł iż jest przez kogoś obserwowany.
Lepiej wrócÄ™ na plaże. Tam chociaż ktoÅ› mi nastawi rÄ™kÄ™. A i w grupie bezpieczniej” - pomyÅ›laÅ‚ i udaÅ‚ siÄ™ w drogÄ™ powrotnÄ…, która zresztÄ… nie byÅ‚a zbyt dÅ‚uga. Ot parÄ™ kroków... dla zdrowego. Jednak krasnolud miaÅ‚ tylko jednÄ… zdatnÄ… do rozsuwania chaszczy rÄ™kÄ™, wiÄ™c miaÅ‚ z tym pewien kÅ‚opot.
-Że też właśnie mi musiało to się przytrafić.- mruczał pod nosem- Nieznana wyspa, poglądy ''współrozbitków'' i jeszcze ta ręka. Ukryć nie ukryję, więc będę musiał się jakoś wytłumaczyć.

Kiedy w zwracający uwagę sposób dotarł do towarzyszy spytał lekko speszony:
- Czy ktoś mógłby mi nastawić rękę?
 
Dalakar jest offline