Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2008, 10:34   #30
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Parę wyjaśnień. Ja też nie mam zamiaru pisać wam co możecie wziąć, a czego nie możecie (oprócz niektórych przypadków) . Jeżeli ktoś się uprze, to może dostać istniejącą wtedy broń . Jednakże jak zauważyło parę osób:
-Stg 44 odpada bo jeszcze nie wszedł do użytku niemieckiej armii. (Możesz dostać BARa)

-Bazooka. Istnieje i ma się dobrze, jeżeli bardzo się uprzecie to nie ma sprawy, jest wasza. Waży bagatela 7 kilogramów bez amunicji (Aha jak weźmiesz to i BARa to już będzie ci bardzo ciężko, ale to twój wybór)

-Nie jestem pewien, czy w owym czasie były możliwe tłumiki dla Coltów (po modyfikacji tak), może jakiś uda im się znaleźć. (jak chcesz dadzą ci pistolet Hi-Standard używany przez OSS. Colt ma dość duży kaliber jak na tłumik, więc nawet jak znajdą nie będzie działał tak dobrze, jak te z mniejszym kalibrem)

-Sten mk III, wszedł niedawno do produkcji, ale pewnie poszukają to znajdą.

Jest jeszcze trochę czasu zastanówcie się.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline