Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2008, 13:52   #44
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Witajcie Warsztatowcy

Ja już kończę sprawdzanie Waszych KP, przejdą one jeszcze do oglądu Kutaka i w przyszłym tygodniu wrócą do Was wraz z szeregiem komentarzy i poprawek. Niestety, już teraz jestem pewna, że część z Was czeka "poprawka", wobec czego mam pytanie do Was:

Czy gramy w otwarte karty i wklejamy tutaj Wasze historie, czy rozliczamy się indywidualnie przez maila/pw?

Drugi sposób jest co prawda mnie stresujący i dający możliwość zachowania tajemnicy postaci, jednakże nie zapominajmy czemu warsztaty służą: Waszej nauce. Według mnie lepszym by było ujawnienie Waszych KP, ponieważ wtedy możecie się uczyć nie tylko od nas, ale także od siebie. Boję się tylko, żeby nie zmieniło się to w rywalizację...

Cóż, ja niczego nie będę Wam narzucać. Przemyślcie sprawę i wypowiedzcie się w ciągu najbliższych dni.

I jeszcze jedno: zbliża się okres ferii, zatem przypominam, żebyście przed dłuższymi wyjazdami uprzedzali nas o swojej nieobecności.

To chyba tyle.

Pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline