Wątek: Arthorins
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2008, 23:28   #9
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Hmm, właśnie przeczytałem od pierwszego do ostatniego posta w temacie i czuję wewnętrzną potrzebę wypowiedzenia się.

1. rz rz rz rz i jeszcze raz rz. Korzystać piszemy przez rz! Tak samo uderzenie. (no chyba że mój Word i słownik ortograficzny są upośledzone )

2. To co przedstawiłeś z mechaniki to szkielet szkieletu szkieletu szkieletu szkieletu... itd. Opis współczynników (siła, zwinność itp.) niczym się nie różni od ogólnego pojęcia tych słów.

3. Cieszę się że odszedłeś od dziwacznego pomysłu rzucania k3, k4, k5, itd. Powiedz tylko jak widzisz rzucanie to za pomocą k6 kiedy cecha bohatera wynosi np. 14?

4. Co do twojej prośby o sugestię - nie widzę wyraźnego powodu (który pewnie powstał w twojej głowie) dla którego trzeba by utrudniać sobie życie przez opisywanie konkretnych ran, które bohaterowie i inni otrzymują. No, chyba że utrudniać życie sobie lubisz, albo powód który powstał w twojej głowie jest naprawdę dobry.


Ogólnie:
To pięknie że chcesz stworzyć własny system rpg (jak zauważył któryś kolega wcześniej), lecz to co nam prezentujesz to jedno wielkie nic, no może poza pomysłem żeby wprowadzić atrybuty bohaterom i rzuty wykonywać k6.
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 30-01-2008 o 18:37.
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem