Wątek: Wojna II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2008, 10:45   #35
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Burogg

Chwyciłeś stół i zacząłeś biec przed siebie. Wielką frajdę sprawiało ci patrzenie na elfy które tratowałeś. Jednak zawsze należy pamiętać o jednym. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Stól rozleciał się w drzazgi, a ty sam poczułeś silne uderzenie w brzuch które odrzucio cię w tył. Zobaczyłeś przed sobą tego wielkiego gościa który przykuł twoją uwagę nieco wcześniej.
- I co? Śmierdzący ogruś juz nie taki twardy. Zaraz pewnie ucieknie z płaczem do mamy.
Było pewne, że gość dorównywał ci siłą fizyczną.

Garret, Avelevalarie i Gnash

Avelevalarie zdecydowała się wyjść na zewnątrz gdzie usłyszała całą rozmowę z Inkwizytorem. Garret czekał az któryś z towarzyszy zacznie mówić. Skoro się nie doczekał kontynuował sam.
- Może dlatego, że będziemy mogli pokonać demony Terjasie z Noweny.
Zakapturzony znowu milczał. W końcu powiedział:
- Jak widzę bardzo łatwo mnie rozpoznałeś mimo, że znasz mnie tylko ze słyszenia. Ogólnie jestem zaszczycony. Jednak twoja argumentacja brzmi ciekawie. Tylko czy posiadacie odpowiednie środki?
- Czy Gilgamesh mówi ci coś?
- On nie da się zrekrutować. Nigdy się nie odważy podnieść ręki na Shade'a.
- Dlaczego?
- Dlatego, że są braćmi.
Garret wyglądał na strasznie zaskoczonego tą wiadomością. Milczenie tym razem przerwał Terjas słowami:
- Te amulety z tymi dziwnymi symbolami namalowanymi krwią. One są kluczami do mrocznego portalu. Mroczny portal może cię przenieść gdzie chcesz. Ponoć nawet do innego świata. Świata Demonów przez ludzi nazywanego piekłem. Ponoć ten portal daje wręcz niewyobrażalne możliwości. Trzeba tylko zebrać trzy amulety. Jedne podejrzewam, ze macie wy, a drugi ma Shade. Gdzie jest trzeci sami nie wiemy. To wszystko co mogę wam powiedzieć.
- Czemu tak naprawdę nam pomagasz?
- Bo człowiek którego dażyłem kiedyś szacunkiem stał sie nędzarzem nie wartym splunięcia. Teraz radzę wam uciekać stąd. Muszę zrealizować jedno zadanie poza tym którego przez was wykonać nie mogę.
Odwrócił się i odszedł.

Inai

Mężczyzna odwrócił sie w twoją stronę.
- Na każdego napotkanego osobnika tak naskakujesz? To strasznie dziecinne. Nie powinieneś tutaj przebywać. To niebezpieczne miejsce.
- Inid - powiedział nadchodzący zakapturzony mężczyzna.
- Brat Terjas.
- Mówiłem żebyś nie nazywał mnie bratem. Nie jesteśmy nawet spokrewnieni. Nie zdobędziemy amuletu. Musimy po prostu rozwalić ten burdel nazywany Austen. A tak w ogóle to kto to jest?
- Nikt specjalny. Przybłąkał się. jak rozumiem teraz udajemy się do Vyrvany. Użyjesz pieczęci gonia do zniszczenia tego miasta.
- Tak. Ej, ty kocie. Radzę ci szybko uciekać, bo zaraz będzie tu gorąco.
Wtedy oboje odeszli. Chciałeś zanimi iść, ale nagle poczułeś, ze ziemia zrobiła się strasznie gorąca. Wręcz parzyła stopy.

Reszta

Wszyscy poczuliście, że ziemia robi się strasznie gorąca. Wręcz parzyła stopy. Garret zaklął szpetnie i krzyknął:
- Terjas użył pieczęci ognia. Zaraz całe miasto pójdzie z dymem. Musimy uciekać. Gdzie są Inai i Burogg do cholery?
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 29-01-2008 o 22:41.
wojto16 jest offline