Wątek: Wojna II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2008, 12:34   #36
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Na każdego napotkanego osobnika tak naskakujesz? To strasznie dziecinne. Nie powinieneś tutaj przebywać. To niebezpieczne miejsce. - usłyszałem od mężczyzny. Ze zdziwienia zadrgały mi uszka. Zamrugałem szybko oczami kilkakrotnie gdy nagle pojawił się drugi mężczyzna.

- Inid - powiedział nadchodzący zakapturzony mężczyzna.
- Brat Terjas.
- Mówiłem żebyś nie nazywał mnie bratem. Nie jesteśmy nawet spokrewnieni. Nie zdobędziemy amuletu. Musimy po prostu rozwalić ten burdel nazywany Austen. A tak w ogóle to kto to jest?

- Inai, koto-człowiek z Ukrytej Wioski ^,,^ - oznajmiłem ochoczo, ale zostałem zignorowany.

- Nikt specjalny. Przybłąkał się. Jak rozumiem teraz udajemy się do Vyrvany. Użyjesz pieczęci ognia do zniszczenia tego miasta.
- Tak. Ej, ty kocie. Radzę ci szybko uciekać, bo zaraz będzie tu gorąco.
Wtedy oboje odeszli. Chciałeś za nimi iść, ale nagle poczułeś, ze ziemia zrobiła się strasznie gorąca. Wręcz parzyła stopy.

-Ajajaj, moje kocie futerko! - lamentowałem przeskakując z nogi na nogę.
- Ej, czekajcie! - krzyknąłem w ich stronę, ale to parzenie było nieznośne. Zapamiętałem ich dokładną rozmowę i przez resztę czasu powtarzałem ją sobie pod nosem jak prawdziwy aktor.

- Niech siła potęgi wiatru wszech wiecznego, poniesie do góra Inaia kochanego! - powiedziałem z radością i zacząłem lewitować nad ziemią, jednak para nadal docierała do jmojego przegrzanego futerka.

Niesiony mocą powietrza wyleciałem z miasta i biegając po jego bezpiecznych obrzeżach zacząłem szukać reszty.

- Garret!! Avele!! Gdzie jesteście?! - biegłem na czterech łapkach i z rozpaczą rozglądałem się po okolicy.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline