Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2008, 23:13   #17
Mattheus
 
Reputacja: 1 Mattheus nie jest za bardzo znany
Podczas obiadu oprócz swoich znanych z widzenia lokatorów, mÅ‚odej pani domu i tej dziwnej arystokracji Matthew zauważyÅ‚ także jeszcze jednÄ… osobÄ™. Dziewczyna ta ubrana byÅ‚a, jakby to byÅ‚o można powiedzieć, normalnie. Przynajmniej biorÄ…c pod uwagÄ™ obecne czasy i modÄ™. Co do obiadu Matt nie miaÅ‚ żadnych zastrzeżeÅ„. Dopiero teraz przypomniaÅ‚ sobie, że od kilkunastu godzin nie miaÅ‚ nic w ustach. Na szczęście jego pochodzenie znowu siÄ™ przydaÅ‚o, nie odbiegaÅ‚ zbytnio manierami od tych ‘dziwnych’ goÅ›ci. Ale mimo wszystko czuÅ‚ siÄ™ ignorowany. W pewnym momencie miaÅ‚ nawet zamiar zrzucić Å‚yżkÄ™, aby sprawdzić reakcjÄ™ innych, ale w ostatniej chwili siÄ™ opanowaÅ‚.
Po obiedzie wszyscy dość ‘normalnie’ ubrani ludzie oraz pani domu udali siÄ™ do salonu. Matt zajÄ…Å‚ miejsce tuż obok nowej lokatorki domu. Zafascynowany wyglÄ…dem wnÄ™trza salonu powiedziaÅ‚ do niej nie odwracajÄ…c wzroku od dzieÅ‚ sztuki:
-Naprawdę, nieźle urządzony pałacyk. A Pani jest tu, jakby to ująć, nowa? Nie widziałem tu Pani wcześniej, a do tych ludzi, tych, dziwnie ubranych, to Pani się też raczej nie zalicza. A tak w ogóle gdzie moje maniery, Matthew jestem. Matthew Bourne- powiedział powoli odwracając wzrok w stronę kobiety.
 
Mattheus jest offline