Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2008, 13:40   #32
Pacal II
 
Reputacja: 1 Pacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumnyPacal II ma z czego być dumny
Zaszczyceni moją obecnością? – zaśmiał się Rodianin.
Dzięki, ale taką gadkę zostawcie królowi. Ja tylko was tu oprowadzam, ale wiecie co później możemy razem coś zjeść. Znam świetną restaurację „Na obrzeżach”, potrawy ze wszystkich części galaktyki od Arjańskich Dżuloludków do Hashickich sałatek. Mam tam nawet kumpla. Jednak teraz musimy ruszać. Król na was czeka.

Wyszli z pomieszczenia dla Vipów. Po paru chwilach zobaczył jak małomówny jedi dał Twi’lekańskiej matce z dziećmi..
- Też nie znoszę widoku głodnych dzieci, ale niepotrzebnie dałeś jej te kredyty. Za chwilę będzie za nami łazić stado żebraków. A tego nam chyba nie potrzeba.

Nagle młodszy jedi przystanął i drżącym głosem odparł do drugiego:
- Tak, ktoś kogo znam tu jest. Nie jestem jednak pewien, kto jeszcze czuły na moc mógłby tu przebywaćRodianin zdecydował się wtrącić do rozmowy:
- Możecie mi trochę powiedzieć o tej waszej mocy, czy to jedna z tajemnic waszej sekty.
 
Pacal II jest offline